Coach radości-Coach upragnionej zmiany-Coach akceptacji

O mnie

Strateg, Twórczy umysł, Bujna dusza
Zakochana w życiu mimo wielu mówiąc “po ludzku” porażek.
Spójna, autentyczna, uczciwa, dobrze zorganizowana, empatyczna kobieta.
Mało konsekwentna, szybko wybaczająca, czule słuchająca, grająca z synem w koszykówkę – mama.
Zachwycam się swoim partnerem i więzią na głębokim poziomie -partnerka.
Pasjonatka rozwoju osobistego, logistycznie planująca warsztaty i sesje coachingowe między jednym, a drugim spotkaniem z przyjaciółmi, ulubioną kawą w poznańskiej Teksturze i croissantem ze Starbuck’sa.

zwalniam konrolę, uwalniam swobodę

W ciągłym kołysaniu między podróżą do wnętrza Siebie

 

Rozpoznawaniem tego, co mnie prowadzi, jaką informację niosą mi moje emocje i doświadczenia, a tym co jeszcze jest do odkrycia w drugim człowieku.
Ciekawostka o “WIEM” i o “NIE WIEM”
“Wiem” potrafi siadać i “nie wiem”-też siada. Gdy się nad czymś zastanawiasz, szukasz rozwiązania i odpowiedzi co zrobić, “wiem” i “nie wiem” stają się bardzo ruchliwe i każde z nich chce przejąć kontrolę nad Troją decyzją. Wiem -wie, że jeśli potrafisz słuchać Siebie i sympatyzujesz z poczuciem własnej wartości, pewnością Siebie-to sięgniesz po nie i ono będzie kierowało Twoją siłą sprawczą. “Nie wiem”-jest kuzynem ignorancji, ale i Twojej szczerości względem Siebie.
Czasem trudniej sięgnąć po “nie wiem”, bo ono zazwyczaj jest nieubrane lub wygląda niestosownie. “Wiem” jest zawsze pod krawatem, na komendę wstaje i wyrywa się do działania.
Warto wiedzieć, kiedy sięgnąć po jedno , czy drugie. Bądź szczery ze Sobą! Pamiętaj, że zawsze Twoje “nie wiem” może być zastąpione cudzym “wiem” i jest ryzyko, że nie będziesz działał zgodnie ze swoim wewnętrzym pragnieniem . Sadzając “wiem” do stołu, przy którym podejmujesz decyzję, bądź przygotowany na konfrontację i próby zabrania miejsca twojej wiedzy na dany temat, czy odebrania “wiem” jego siły i sprawczości. Bądź uważny i miej zawsze blisko do swojego “wiem” i swojego “nie wiem”

Jestem autorką książki

”3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość”.
O książce dowiesz się więcej z portalu Lubimyczytac.pl

Przeczytasz tam opinię tych, którzy ją przeczytali i sam (a) zdecydujesz, czy chciał(a)byś też ją mieć.

Czuję, że możesz mnie ptrzebować

Co tu robię?

 

Jestem tu, bo poczułam, że możesz mnie potrzebować. Jestem absolutną empatką i czuję to-serio!
Jestem tu, bo uwierzyłam, że nasze pragnienia to głos naszej duszy i nie należy go ignorować. Moim pragnieniem było i jest rozświetlenie oczu i serc poprzez zadawanie odpowiednich pytań i towarzyszenie w poszukiwaniu przez Ciebie odpowiedzi.
Pracuję z gotowymi przyjąć to, czym się dzielę osobami, które nie dzielą “ włosa na czworo” i chcą siebie ratować, uwolnić, czasem pozbierać, a częściej poskładać, aż wreszcie rozświetlić i POCZUĆ ULGĘ, UGOŚCIĆ RADOŚĆ NA SWOJEJ TWARZY I W ŻYCIU I CZUĆ SIĘ TAK DOBRZE, JAK CI “INNI”, KTÓRYCH TAK-PODZIWIASZ;) .
Zgubiłeś /aś gdzieś kompas, instrukcję, mapę?
Ja mam zmysł nawigatora, niezły kompas wewnętrznego przewodnictwa i opiekę duchową, która służy mi i moim klientom, którym towarzyszę w procesie rozświetlania, odnajdywania prawdy o Sobie, swoim prawdziwym celu, misji w życiu prywatnym i zawodowym.
Sfera umysłu, ciała i ducha są w Twoim procesie coachingowym ze mną zaopiekowane. Sięgamy do Twojej wewnętrznej mapy osobistych doświadczeń, sprawdzamy co gwiazdy mówią o momencie, w którym przyszedłeś /przyszłaś na świat i sprawdzamy, jakie programy i aaschematy myślowe powtarzasz, nierzadko bez refleksji, czy należą one faktycznie do Ciebie i czy Ci służą.
To czego doświadczysz w pracy ze mną, to na pewno zatrzymania.
Ja usiądę i posłucham Ciebie, jak matka-całkowicie zachwycona Tobą i przejęta z troską tym, z czym dziś przychodzisz. Będę, bo Ty będziesz.
Otrzymasz zrozumienie bez OCENY, zero oczekiwań, wymagań, uważne wysłuchanie, wskazówki profesjonalisty, eksperta w tym ‘co jest moim wiem” i morze empatii i ciepła. Tak mam-po prostu:)
Jestem tu i czekam na Ciebie.

Inni o mnie

Rekomendacje

 

Ewelina Leśniewska

Pełen profesjonalizm, wiedza i pozytywny przekaz. Dziękujemy za udział w naszej Konferencji dla nauczycieli wczesnoszkolnych Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Leon. Bardzo wartościowa prelekcja, świetnie poprowadzona, polecamy do współpracy!

Arkadiusz Mazurkiewicz

Ewelina Jasik to przede wszystkim moja przyjaciółka ale również wspaniały doradca biznesowy. Nazywam ją „tajnym współpracownikiem” bo zawsze zaskakuje mnie swoją wizją biznesową, która trafia w punkt i bywa po prostu genialna a wiedza jej i pomysły są tak wartościowe, że czasem mam ochotę zachować ją i ją tylko dla siebie aby nikt inny z jej wskazówek nie skorzystał Właśnie zdemaskowałem mojego tajnego agenta, którego usługi biznesowe, doradcze, coachingowe bardzo polecam zwłaszcza w tych czasach gdy unikalne, nietuzinkowe i skuteczne działanie jest na wagę złota. Dziękuję przyjacielu za Twoją wrażliwość i emocjonalność w połączeniu z twardym podejściem biznesowym. To cudowne połączenie.

Emilia Rościszewska

Cudowna kobieca energia. Pełen profesjonalizm, wiedza na bardzo wysokim poziomie. Ewelina z pełnią zaangażowania przekazuje to, co ma najlepsze. Wiedzę, umiejętności i narzędzia potrzebne do pracy z ludźmi.
Cudowna osoba. Jestem wdzięczna losowi, że mogłyśmy się spotkać.
Do zobaczenia

Karolina Gabryś

W życiu podobno nie ma przypadków więc jeśli jesteś na tej stronie i szukasz odpowiedzi na pytanie czy warto wybrać właśnie Ewelinę do wsparcia Twojej pracy, siły mentalnej czy szukania duchowej ścieżki – nie myśl długo nad tym i po prostu przystąp do działania Polecam Ewelinę Tobie i każdemu, który na ten moment szuka rozwiązania a szczególnie gdy już całkiem stracił nadzieję na jego odnalezienie!

Edyta Karbowiak

Ewelinę poznałam w Gdyni pod koniec 2018 r. gdzie prowadziła bardzo ciekawy wykład na temat kolorów w empatycznej komunikacji. Warsztaty były poprowadzone w profesjonalny sposób i pozwoliły mi zajrzeć do mojego kolorowego wnętrza:) Tego dnia mogłam poznać Ewelinę jako osobę ciepłą, otwartą bardzo pozytywnie spoglądająca na świat który nas otacza. Jest to osoba godna polecenia i każde nasze spotkanie wnosi nową bardzo pozytywna wartość. Jestem bardzo wdzięczna że spotkałam na mojej drodze tak wartościowa i ciepłą osobę jaka jest Ewelina Jasik.
Dziękuje że jesteś

Marzena Czapla

Pełen profesjonalizm w przemiłej atmosferze – czego chcieć więcej? Jako cały team Drogowskazy Kariery – Poznań z całego serca polecamy Panią Ewelinę! Spotkanie z tą cudowną osobą było niesamowitym doświadczeniem, które z pewnością każda z nas obecnych na spotkaniu zapamięta na bardzo długo. Cenne rady i wskazówki pomagają nam przebrnąć przez trud codziennych sytuacji oraz niechcianych upadków. Pani Ewelina – pełna ciepła, pogody ducha, niezwykle inteligentna i wrażliwa kobieta mająca przepiękny dar zrozumienia innych oraz niesienia im pomocy. Pokazała nam odpowiednią drogę do zrozumienia siebie oraz do radzenia sobie z wewnętrznymi i zewnętrznymi rozterkami. Nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania z Panią Eweliną!
W imieniu całego teamu – dziękujemy i serdecznie polecamy!

Dominika Gajdzińska

Wspaniała, ciepła osoba o ogromnej wiedzy a przede wszystkim darze! Polecam Panią Ewelinę z całego serca! Dała mi niezłego kopa motywacyjnego

Krystyna Maier

Profesjonalność,empatia i skuteczność, która jest miarą prawdy.

Monika Adameczek

Niezwykła osoba, cudownie wrażliwa Kobieta i przyjaciel. To w strefie naszej znajomości. W obszarze wsparcia jako Body and Mind Coaching – wysokie wibracje, mądrość i profesjonalizm. Podczas wydarzenia “Zielono mi”, które miałyśmy okazję współorganizować, Ewelina wniosła wiele miłości i drogowskazów dla uczestniczek.

Justyna Borczyńska

Sesje z Ewelinka postawiły mnie na nogi, dały chęć do życia, do działania, do pracy nad sobą , do poznawania siebie. Ewelinka jest słońcem które wpuszcza w nasze życie promyk spokoju , promyk nadziei , promyk radości z życia . Na sesjach urzekła mnie swoją Prawdziwością i tym ile chce Mi przekazać -nie tylko mądrości naukowej, zawodowej ale i mądrości życiowej. Podziwiam Ją za to wszystko i dziękuje ze są jeszcze tak prawdziwi i piękni ludzie jak Ewelinka.

Oto stopa, strefa ciało

Sesję coachingową z Eweliną można porównać z doładowaniem baterii. Ta wspaniała kobieta potrafi w wyjątkowy sposób otulić ludzi swym ciepłem. Przy tym prezentuje postawę pełną profesjonalizmu, wzbudzającą zaufanie i sympatię. Jak dobrze, że istnieją takie osoby, jak Ewelina – coach, trener i po prostu dobry człowiek

Anna Organista

Szukając wsparcia , pomocy gdy życie stawało się mało znośne spotkałam Panią Ewelinę.
Pomogła mi się uporządkować . Pani Ewelina jest niezwykle ciepłą , empatyczną osobą, potrafiącą słuchać, prowokować do autorefleksji, dającą poczucie , że rozmówca jest dla Niej ważną osobą, której chce pomóc.

Monika Jełowicka

Spotkanie z Eweliną to czas w innym wymiarze, gdzie rzeczywistość nabiera kolorów. Czas się zatrzymuje i układają się sprawy trudne, zagmatwane, niemożliwe staje się możliwe, a ja odnajduję się tu i teraz, dokładnie w tym miejscu w którym powinnam teraz być. To spotkanie, to tak naprawdę spotkanie samej siebie.
Polecam z całego serca.

Eliza Szymańska

Od pierwszego spotkania i pierwszego warsztatu w Koninie pt “Zaopiekuj się sobą” pokochałam Ewelinę” Jej świadoma wartość to możliwość spojrzenia w głąb siebie. Tak, Ewelina to bardzo wartościowy, człowiek, trener, czujny obserwator…..Do niej się wraca, z nią chce się rozmawiać lub zwyczajnie być wysłuchanym. Poznanie jej to najlepsza Inwestycja w siebie!!!!

Gosia Korowaj

Ewelina ma niesamowity dar rozumienia ludzkich emocji, ma w sobie tyle pozytywnej energii i ciepła, że mogłaby się nią podzielić z każdym. Dodaje motywacji, pomaga zrozumieć rzeczy potencjalnie trudne do zrozumienia, a co ważniejsze uczy jak kochać i przytulać siebie samego.

Agata Wilska

Ewelina jest niezwykle zaangażowana w to co robi, jest ciepła, skoncentrowana i empatyczna. Naprawdę zależy jej na pomocy. Polecam

Agnieszka Gabriela Stranc

Jeżeli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie, to koniecznie umów się na konsultację z Ewelina Jasik! Indywidualne podejście Eweliny pomoże Ci odkryć siebie, spojrzeć na sprawy z innej perspektywy i dojść do własnego, unikalnego rozwiązania Twojego wyzwania. Wielka empatia, wyjątkowa wrażliwość, oddanie sprawie i doświadczenie Eweliny sprawiają, że proces przebiega w poczuciu bezpieczeństwa, szacunku i własnej wartości. Coaching to inwestycja we własną przyszłość! Polecam!

Jolanta K.

Pani Ewelina Jasik jest osobą pełną profesjonalizmu i zaangażowania w to co robi. Inspiruje, motywuje do wyznaczania celów i podejmowania działań wzbogacających, zmieniających nasze życie.
Emanuje empatią, życzliwością, ciepłem oraz ogromną wrażliwością.
Posiada rzetelną wiedzę , wewnętrzną motywację i niezwykły dar jakim jest intuicja i uważność. Spotkanie na sesjach coachingowych z Eweliną dodają siły, nadziei i jest to krok do zmian, zwiększenia poczucia własnej wartości, lepszej komunikacji ze swoim ciałem, umysłem i drugim człowiekiem. Dla mnie niezwykle ważne i jednocześnie trudne było oczyszczenie swojego umysłu z błędnych schematów i przekonań. – co się udało! Jak dobrze jest uwolnić swoje myśli i się nimi kierować.
Gorąco polecam!!!

Paweł Jankowski

Praca z Eweliną była świetną decyzją i jeśli myślisz o zrobieniu tego samego, potraktuj to jako bardzo mocne polecenie. Zarówno jej oczywisty poziom umiejętności, jak i imponujące CV budzą zaufanie, a praca z nią była przyjemnością.

Małgorzata Korowaj

Wspaniała terapeutka, już sama rozmowa z nią, ton głosu, uśmiech, który napełnia energią potrafią zdziałać cuda! Rozmowa z nią otwiera oczy i pozwala sobie uświadomić jak niewiele potrzeba, by małymi krokami dojść do dużych zmian. Bardzo polecam!

Małgorzata Korowaj

To co możemy sobie podarować to dbałość o siebie ! Z wielką uważnością i czułością. Ewelina wspaniale potrafi przeprowadzić przez proces zwrócenia się do siebie!!!! To jest ta jedna z najlepszych inwestycji w naszym życiu!!! Z całego serca polecam

Ewa Wasielewska

Pani Ewelina jest osoba niesamowitą, wręcz magicznie wczuwa się w wyzwania, które mnie spotykają… 🙂 Z całego serca polecam jej coaching, gdyż podczas niego czuje się naprawdę wysłuchana, zrozumiana i zaopiekowana 🙂 a w naszym szybko biegnącym świecie to jest tylko tyle i aż tyle :):):) dodatkowo są efekty w postaci zmiany niesłużących mi przekonań co daje konkretne postępy w życiu … polecam gorąco

Tydzień Coachingu – „Miłość Ci (nie) wszystko wybaczy”

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Corporate Wellbeing CHILL CITY I NH HOTEL POZNAN

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Wyspa kobiet 2019

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Świadoma Mama 2015-2016 Włocławek/Poznań Stary Browar, MTP, Stadion „Lecha” Poznań.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Drogowskazy Kariery NZS oraz UEP w Poznaniu w 2016 i 2019 roku .

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Kongres Kobiet Wielkopolski północnej listopad 2016

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

„Zielono Mi” Gdańsk- konferencja zdrowia holistycznego

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Tydzień Kobiet na UEP Poznań 2019 „Zaopiekuj się sobą”

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx