sesje sound coaching ewelina jasik

Jeśli szukasz ulgi, relaksu, wyjątkowego odprężęnia, przy jednoczesnym zaopiekowaniu się swoimi celami, planami zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym…

Zapraszam Cię do wyjątkowej przestrzeni relasu&rozwoju na sesję  Sound Coachingu!

Wychodząc naprzeciw sympatykom terapii dźwiękiem i samopoznania, proponujemy sesję we wnętrzu niezwykłego instrumentu- Sonorze połączoną z sesją coachingową z wykwalifikowanym life coachem-Eweliną Jasik.

  •  Celem takiej podwójnej, połączonej sesji jest : szybsze dotarcie do źródła, przyczyny tego, co blokuje, przeszkadza Tobie w osiąganiu ważnych dla Ciebie celów-tego, czego dla Siebie pragniesz i potrzebujesz oraz  utrwalenie w ciele pozytywnych zmian zainicjowanych przez wibrację dźwięku.
  • Ta podwójna sesja daje możliwość podjęcia głębokiej pracy z dotychczasowymi przekonaniami, blokadami i własnymi punktami mocy z wykorzystaniem stanu głębokiego relaksu w jaki wprowadza sesja w Sonorze.
  • Podczas rozmowy z coachem zostaniesz usłyszany/a, zobaczony/a, wysłuchany/a – nie zostaniesz sam/a ze swoimi myślami.

 

Gdzie odbywają się sesje sound coachingu?
Sesja sound coachingu odbywa się stacjonarnie w Studio Masażu Dźwiękiem Sonora Sound Tube w Poznaniu przy ul. Bukowskiej 31/5 i  trwa u mnie 90 min.
Jak zabukować sesję sound coachingu?
Sesję sound coachingu lub samą sesję dźwiękową w Sonorze zabukujesz poprzez serwis booksy lub umawiając się telefonicznie pod numerem: +48 726 889 489.
Jak przygotować się do sesji sound coachingu?
Sesja nie wymaga szczególnego przygotowania. Warto jednak przyjść na sesję niekoniecznie „w biegu”, między jednym ważnym spotkaniem, a drugim, czy zaraz po obfitym posiłku, czy spożyciu alkoholu.

Warto poświęcić sobie na sesję w Sonorze także czas przed i po sesji bezpośrednio. Sesje samego masażu dźwiękiem oferowane przez studio w Poznaniu trwają 45 min lub 60 min, a w parze 90 min. Sesja sound coachingu trwa także ok. 90 min. 

Jak wygląda sesja sound coachingu?
Każda sesja zaczyna się rozmową i krótką sesją oddechową.

Praca z oddechem, ma na celu uziemienie klienta w tym co “tu i teraz”, odcinając od tego, co mogłoby go rozpraszać podczas sesji.
Następnie ustalamy tzw. kontrakt, dający poczucie bezpieczeństwa, że to co wydarzy się podczas sesji (np. wybuchy płaczu, trudne wspomnienia, inne.) zostaje tajemnicą sesji.
Następnie podczas rozmowy z intencją znalezienia celu nadrzędnego i celów wspomających jego osiągnięcie w zintegrowaniu tego co ze sfery mentalnej i duchowej klient określa cel swojej wizyty i pracy coachingowej.
Po ok. 45-50 minutach sesji coachingowej przystępuję do gry na instrumencie, wprowadzając klienta powolutku do jego wnętrza. (są kocyki i miłe poduszki-jest przyjemnie), po to, by zintegrować doświadczenia pobudzone w sferze mentalnej z tym co odczuwalne w całym ciele i na poziomie podświadomości wprowadzając  w stan głębokiego relaksu .Po sesji masażu dźwiękiem, kończę sesję dzwonkami koshi, dźwiękiem mis tybetańskich, jak i podsumowaniem i wysłuchaniem wrażeń  zarówno po tym, czego klient doświadczył będąc w środku, jak i tego co usłyszał i ustawił, postanowił podczas pierwszej sesji coachingowej.
Sesje swoim przebiegiem mogą się nieco różnić. Jako coach zostaję bardzo uważna i czuła na to, z czym przychodzisz i czego potrzebujesz. Możesz czuć się zaopiekowany(a).

Jakie są przeciwskazania do sesji w Sonorze?
Przeciwskazaniami do korzystania z takiej sesji są m.in. rozrusznik serca, implanty, silne zaburzenia natury psychicznej, klaustrofobia, czy ciąża w stanie zagrożonym.
Gdzie znajdę więcej informacji o masażu dźwiękiem, jak i o sesjach sound coachingu?
Jeśli lubisz czytać:

Jeśli lubisz słuchać:

  •  Mój wywiad z Katarzyną Paluszkiewicz-lutniczką, która buduje Sonory na moim kanale YouTube w dwóch częściach
    podcast na YouTube “Story Sonory” prowadzony przez Kasię Paluszkiewicz.

Jeślisz wolisz materiały na social media:

Poczytaj więcej o sonorze i terapii wibroakustycznej?

Artykuł w portalu Warto Znać.

Chcsz porozmawiać ze mną osobiście?

Umów sesję ze mną online lub stacjonarnie w Poznaniu.

Chcesz wziąć udział w warsztatach, które prowadzę?

Śledź mojego Facebooka, tam publikuję listę nadchodzących warsztatów i zasubskrybuj mój kanał na YouTube!

masaż dźwiękiem w poznaniu Ewelina Jasik

Skontaktuj się ze mną

By zapytać o konkretne warsztaty, które chciałabyś bym poprowadziła w grupie Twoich znajomych, czy w miejscu, gdzie żyjesz.

Ewelina Jasik gra na Sonora Sound Tube