I have a dream….Marzyło mi sie kiedyś pojawienie sie w Radio z moją piwrszą książką.. To marzenie spełniło sie parę lat temu, kiedy na świat przyszła książka “3 godziny. Jak rozpoznać prawdziwą miłość” i zostałam wówczas zaproszona na wywiad do kilku stacji radiowych m.in. Radio PIK, RMF Maxx, Radio Mercury, Radio Hit…Niesamowita przygoda, ciekawe doświadczenie i te emocje…ekscytacja!
Możecie sobie wyobrazić emocje, jakie towarzysza mi dziś…kiedy to przeddzień swojego pierwszego odcinka audycji Coaching Cafe pisze do Was i dzielę sie tą NOWINKĄ:)
Dziękuję #MonikaAdameczek za świągnięcie możliwości realizacji tego marzenia na mnie !!:)
Dziękuję #GdyniaRadio za niepowetowaną i ekscytującą szansę-Ahoj przygodo!
Audycja nazywa się “,Coaching Cafe, przy kawie o tym co w życiu ważne”, a pierwszy odcinek już jutro o 09:30 będzie o świadomej obecności, uwazności w byciu tu i teraz, co zwłaszcza w chaosie multi bodźców jest sporym wyzwaniem.
Będę na swoim fcb dawała znać o kolejnych odcinkach, a i Was chciałabym prosić o aktywny udział w promocji i dzieleniu sie pomysłami o tym, co chcielbyście usłyszeć u mnie w audycji:)
Będzie inspirująco, życiowo, czasem zabawnie i muzycznie!
……………………………………………………………………………
SŁUCHAĆ MOŻNA ONLINE:
– PLAYER NA STRONIE GDYNIARADIO.COM
– APKI: TUNEIN.COM ORAZ REPLAIO
i ponad 35 innych aplikacji do słuchania radio internetowego dostepnych dla każdego w dowolnym miejscu i czasie ( w aplikacji szukaj: gdynia radio)
do usłyszenia!!!:)
Ewelina Jasik, Coaching Cafe, przy kawie o tym co w życiu ważnecoachingcafe